יואב קוטנר

עורך מוזיקה ושדרן רדיו ישראלי, מבקר מוזיקה

הרצאות על גדולי המוזיקה העברית, או על גדולי המוזיקה בעולם, על המהפכות במוזיקה בארץ ובעולם ועוד. האיש הקטן מהרדיו – מספר על כל נושא בתחום המוזיקה ועל כל אמן. על אריק איינשטיין, על מאיר אריאל, על הבנאים (מאיר, אהוד, אביתר, יוסי וכו'), על מוזיקה בשנות ה 60 70 80 וכן הלאה, על מהפכות במוזיקה העברית, דו קיום במוזיקה, הקשר בין אירועים משמעותיים בתולדות המדינה ללהיטי המוזיקה שצמחו פה, ואפשר גם להזמין למפגש אישי – בו הוא מספר את הסיפור הפרטי שלו, הקריירה הצבאית שבדרך, התאונה ואובדן הזיכרון, והתחלת החיים מחדש עד שהפך להיות 'האיש הקטן מהרדיו'.הרצאות מעולות באווירת הופעה חיה ! ניתן ומומלץ להזמין בשילוב מוזיקה חיה.

יואב קוטנר

עורך מוזיקה ושדרן רדיו ישראלי, מבקר מוזיקה

להזמנת הרצאה

יואב קוטנר
הרצאות על גדולי המוזיקה העברית, או על גדולי המוזיקה בעולם, על המהפכות במוזיקה בארץ ובעולם ועוד. האיש הקטן מהרדיו - מספר על כל נושא בתחום המוזיקה ועל כל אמן. על אריק איינשטיין, על מאיר אריאל, על הבנאים (מאיר, אהוד, אביתר, יוסי וכו'), על מוזיקה בשנות ה 60 70 80 וכן הלאה, על מהפכות במוזיקה העברית, דו קיום במוזיקה, הקשר בין אירועים משמעותיים בתולדות המדינה ללהיטי המוזיקה שצמחו פה, ואפשר גם להזמין למפגש אישי - בו הוא מספר את הסיפור הפרטי שלו, הקריירה הצבאית שבדרך, התאונה ואובדן הזיכרון, והתחלת החיים מחדש עד שהפך להיות 'האיש הקטן מהרדיו'. הרצאות מעולות באווירת הופעה חיה ! ניתן ומומלץ להזמין בשילוב מוזיקה חיה.

ההרצאות של יואב קוטנר

אריק איינשטיין משנה את העולם

סיפורו האישי של אריק איינשטיין הוא סיפורה של המוזיקה הישראלית – מהפכת הרוק והחזרה לשירי ארץ ישראל הישנה והטובה, שירי המשוררים ושירי הילדים. איינשטיין השפיע על המוזיקה הישראלית יותר מכל אמן אחר. באירוע תהיה הקרנת חומרים נדירים והשמעת שירים מובחרים.

ביטלס- מסע הקסם המסתורי

ערב ביטלס מיוחד, בו קוטנר יספר על תולדות הלהקה מספר אחת, בשילוב סיפורים מאחורי הקלעים וקליפים נדירים ובאווירה קוטנרית מיוחדת.

מאיר אריאל- עצמאי בשטח

מאז שנות השישים הוא כתב, הלחין ושר עשרות שירים שהפכו לקלאסיקה. הוא גם כתב שירים, לבדו ועם שלום חנוך, לזמרים ולהקות רבים. מאיר כבר איננו, אבל היצירה שלו חיה, ומאז מותו – הולכת וכובשת עוד ועוד מאזינים. יואב קוטנר מציג את האיש המיוחד והכל כך "עצמאי בשטח" הזה בשירים, קליפים נדירים, קטעי הופעות וסיפורים אישיים. 

הבנאים באים

קוטנר מספר את סיפור המהפכה שעשו במוזיקה הישראלית הבנאים – מאיר, אהוד, יובל (ומשינה), מתובל בסיפורי חייהם, וכמובן – בהקרנות של קטעים יפים ונדירים.

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים על האירועים הקרובים