נאוה מקמל-עתיר

סופרת, מחזאית ומשוררת ישראלית
נואה מקמל-עתיר

נאוה היא סופרת ומחזאית הכותבת לילדים, נוער ולמבוגרים. משתתפת כשחקנית במופעים ספרותיים, מנחה ומגישה תוכניות.

ספריה לילדים ולנוער נלמדים בבתי הספר, חלקם עובדו להצגות תיאטרון

למדה ספרות וקולנוע באוניברסיטת ת"א/ בהיותה בת 20 החלו להתפרסם באופן קבוע שירי הילדים שכתבה בעיתון "ידיעות אחרונות" .

נאוה מקמל עתיר היא זוכת פרס זאב על ספרה "מבחן קבלה" (לנוער), וציון לשבח מטעם וועדת הפרס על ספרה "העדי של עדי" (ילדים).

נבחרה ע"י עיתון "ליידי גלובס" לאחת מ 50 הנשים המשפיעות בישראל בעקבות ספרה רב המכר "אות מאבשלום", שנמכר בלמעלה ממאה אלף עותקים וזכה באות "ספר היהלום" מטעם התאחדות המו"לים של ישראל.

 

נאוה משחקת במופעי ספרות תיאטרון מן המצליחים הארץ, מקיימת מפגשי סופרת בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ובתיכונים, מרצה בפני ארגונים וחברות, אנשי ונשות חינוך, ארגוני נשים, ובספריות בכל רחבי הארץ.

במופעיה שתפה נאוה מקמל עתיר פעולה עם אמניות ואמנים רבים, ביניהם: המוזיקאי דורון מדלי, הבמאית צביה הוברמן, השחקנים נבו קמחי, שיפי אלוני, פזית ירון מינקובסקי, המאיירת נורית צרפתי, הזמרת תמר גלעדי ועוד.

אירועים

מופע "שולחן לארבע"

בין שיריהן של לאה גולדברג ושל רחל המשוררת, נרקם סיפור ארצישראלי, ומוגש בהומור וקלילות, ועדיין – נוגע ללב ומרגש. את הערב כתבה הסופרת נאוה מקמל-עתיר, ואיתה על הבמה – השחקנית פזית ירון-מינקובסקי, והמוזיקאי עופר כץ. הדינמיקה הבימתית בין נאוה מקמל-עתיר לבין השחקנית פזית ירון-מינקובסקי, וההגשה העדינה והמקצועית של השירים, שגם מזמינה את הקהל לקחת חלק פעיל, מבטיחות ערב מהנה, בלא רגע דל!

הרצאה "אות מאבשלום"

סיפורו של אבשלום פיינברג מקופל ברומן היסטורי המבוסס על סיפור אמתי.  הסופרת  נאוה מקמל עתיר לוקחת את הקהל אל אחורי הקלעים של הספר "אות מאבשלום", המספר את סיפורו של  אבשלום פיינברג ממקימי מחתרת ניל"י ,ואל הסודות המקופלים בין דפיו. מה קורה לסופרת הנפגשת עם סיפור אמתי  שנדמה לה שכבר מזמן נגמר אך מגלה שהוא חי יותר מאי פעם. אין חובה להכיר את הספר לפני ההרצאה. 

הדיירת מעליית הגג

מופע מרגש, שנון ומפתיע בו תתאפשר הצצה אל אחורי הקלעים של כתיבת הספר "יד אחות", בשילוב שירים וקטעי משחק המוסיפים דוק של הומור לסיפור שהכול חושבים שרק אפשר לבכות בו.

חייהן של ארבע נשים, שאינן מכירות זו את זו, עתידים להצטלב ולהשתנות לבלי הכר.אופירה בן נעים, אחת מגיבורות הספר, יוצאת לסיור בעקבות דמויות היסטוריות,שמתחיל ברחוב בוגרשוב 5 בתל אביב, ומגלה לתדהמתה עד כמה נוכח סיפור חייה של הדיירת מעליית הגג, היא רחל המשוררת, בחייה שלה. רומן היסטורי למבוגרים, המתרחש בתל אביב, בסוף העשור השני של שנות האלפיים. המופע מציץ אל אחורי הקלעים של כתיבת הספר "יד אחות", בשילוב שירים וקטעי משחק.

משתתפים:

נאוה מקמל עתיר – סופרת ומחזאית

נבו קמחי – שחקן

עופר כץ – מוזיקאי

נאוה מקמל-עתיר

סופרת, מחזאית ומשוררת ישראלית

להזמנת הרצאה

נואה מקמל-עתיר
נאוה היא סופרת ומחזאית הכותבת לילדים, נוער ולמבוגרים. משתתפת כשחקנית במופעים ספרותיים, מנחה ומגישה תוכניות. ספריה לילדים ולנוער נלמדים בבתי הספר, חלקם עובדו להצגות תיאטרון למדה ספרות וקולנוע באוניברסיטת ת"א/ בהיותה בת 20 החלו להתפרסם באופן קבוע שירי הילדים שכתבה בעיתון "ידיעות אחרונות" . נאוה מקמל עתיר היא זוכת פרס זאב על ספרה "מבחן קבלה" (לנוער), וציון לשבח מטעם וועדת הפרס על ספרה "העדי של עדי" (ילדים). נבחרה ע"י עיתון "ליידי גלובס" לאחת מ 50 הנשים המשפיעות בישראל בעקבות ספרה רב המכר "אות מאבשלום", שנמכר בלמעלה ממאה אלף עותקים וזכה באות "ספר היהלום" מטעם התאחדות המו"לים של ישראל. נאוה משחקת במופעי ספרות תיאטרון מן המצליחים הארץ, מקיימת מפגשי סופרת בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ובתיכונים, מרצה בפני ארגונים וחברות, אנשי ונשות חינוך, ארגוני נשים, ובספריות בכל רחבי הארץ. במופעיה שתפה נאוה מקמל עתיר פעולה עם אמניות ואמנים רבים, ביניהם: המוזיקאי דורון מדלי, הבמאית צביה הוברמן, השחקנים נבו קמחי, שיפי אלוני, פזית ירון מינקובסקי, המאיירת נורית צרפתי, הזמרת תמר גלעדי ועוד.

לכתיבת תגובה

אירועים

מופע "שולחן לארבע"

בין שיריהן של לאה גולדברג ושל רחל המשוררת, נרקם סיפור ארצישראלי, ומוגש בהומור וקלילות, ועדיין – נוגע ללב ומרגש. את הערב כתבה הסופרת נאוה מקמל-עתיר, ואיתה על הבמה – השחקנית פזית ירון-מינקובסקי, והמוזיקאי עופר כץ. הדינמיקה הבימתית בין נאוה מקמל-עתיר לבין השחקנית פזית ירון-מינקובסקי, וההגשה העדינה והמקצועית של השירים,
שגם מזמינה את הקהל לקחת חלק פעיל, מבטיחות ערב מהנה, בלא רגע דל!

הדיירת מעליית הגג

מופע מרגש, שנון ומפתיע בו תתאפשר הצצה אל אחורי הקלעים של כתיבת הספר "יד אחות", בשילוב שירים וקטעי משחק המוסיפים דוק של הומור לסיפור שהכול חושבים שרק אפשר לבכות בו.

חייהן של ארבע נשים, שאינן מכירות זו את זו, עתידים להצטלב ולהשתנות לבלי הכר.אופירה בן נעים, אחת מגיבורות הספר, יוצאת לסיור בעקבות דמויות היסטוריות,שמתחיל ברחוב בוגרשוב 5 בתל אביב, ומגלה לתדהמתה עד כמה נוכח סיפור חייה של הדיירת מעליית הגג, היא רחל המשוררת, בחייה שלה.רומן היסטורי למבוגרים, המתרחש בתל אביב, בסוף העשור השני של שנות האלפיים.המופע מציץ אל אחורי הקלעים של כתיבת הספר "יד אחות", בשילוב שירים וקטעי משחק.

משתתפים:

נאוה מקמל עתיר – סופרת ומחזאית

נבו קמחי – שחקן

עופר כץ – מוזיקאי

הרצאה "אות מאבשלום"

סיפורו של אבשלום פיינברג מקופל ברומן היסטורי המבוסס על סיפור אמתי.  הסופרת  נאוה מקמל עתיר לוקחת את הקהל אל אחורי הקלעים של הספר "אות מאבשלום", המספר את סיפורו של  אבשלום פיינברג ממקימי מחתרת ניל"י ,ואל הסודות המקופלים בין דפיו. מה קורה לסופרת הנפגשת עם סיפור אמתי  שנדמה לה שכבר מזמן נגמר אך מגלה שהוא חי יותר מאי פעם. אין חובה להכיר את הספר לפני ההרצאה. שגם מזמינה את הקהל לקחת חלק פעיל, מבטיחות ערב מהנה, בלא רגע דל!

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים על האירועים הקרובים

תגובות אחרונות:

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *