לאוניד פטשקה

מלחין, מנצח, פסנתרן ונגן ג'אז
ליאוניד-פטשקה

ליאוניד פטשקה הוא מלחין, מנצח, פסנתרן ונגן ג'אז ישראלי. בשנת 2000 נכלל ברשימת 100 נגני הג'אז הטובים ביותר של המאה העשרים על ידי המכון האמריקאי לביוגרפיות.
אוהבי הג'אז תמיד מחפשים את שמו של לאוניד פטשקה בפרסומים כי הוא תמיד מסקרן בגישה המוסיקלית שלו ואף פעם לא מפסיק להפתיע. לאלפי הצופים בקנצרטים של פטשקה – הם תמיד הזדמנות למפגש עם עם ג'אז בזוית שונה, עם מוסיקאיים מעניינים ומוכשרים במיוחד. הג'אז של פטשקה הינו מוסיקה של חופש, אילתורים אלגנטיים וקלילים, מוסיקה פולטת אנרגיה, עם אופי דינמי ונועז.

לאוניד פטשקה

מלחין, מנצח, פסנתרן ונגן ג'אז

להזמנת הרצאה

ליאוניד-פטשקה
ליאוניד פטשקה הוא מלחין, מנצח, פסנתרן ונגן ג'אז ישראלי. בשנת 2000 נכלל ברשימת 100 נגני הג'אז הטובים ביותר של המאה העשרים על ידי המכון האמריקאי לביוגרפיות. אוהבי הג'אז תמיד מחפשים את שמו של לאוניד פטשקה בפרסומים כי הוא תמיד מסקרן בגישה המוסיקלית שלו ואף פעם לא מפסיק להפתיע. לאלפי הצופים בקנצרטים של פטשקה – הם תמיד הזדמנות למפגש עם עם ג'אז בזוית שונה, עם מוסיקאיים מעניינים ומוכשרים במיוחד. הג'אז של פטשקה הינו מוסיקה של חופש, אילתורים אלגנטיים וקלילים, מוסיקה פולטת אנרגיה, עם אופי דינמי נועז .
צילום: אלכסגור

ההרצאות של ליאוניד פטשקה

לא רק סינטרה

קונצרט אינטימי עם הזמר דני שגיא. מחווה לפרנק סינטרה הגדול מכולם ולמלך הג`אז נט קינג קול בשירים הגדולים של השניים. חגיגה של ג`אז ומוסיקת נשמה עם השירים הקלאסיים המוכרים והאהובים.

הנשמה השחורה בג'אז

קונצרט חגיגי עם הזמר הבינלאומי רוי יאנג, שנולד בג'מייקה וגדל בלונדון בעל הקול המרשים המזכיר את גדולי המוזיקאים כג'יימס בראון, ריי צ'ארלס, טדי פנדרגראס וסאן קוק.

ג'אז בקול נשי

לאוניד פטשקה מארח את הכוכבת  אלה תדמור בעלת הקול המדהים והכריזמה הבימתית. אלה תשיר שירים מוכרים של נשות הג'אז הגדולות: אלה פיצג'רלד, שרה ווהן, בילי הולידיי ועוד.

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים על האירועים הקרובים