גיל שוחט ואשכול נבו

ארבעה סיפורים ופסנתר
ארבעה-סיפורים-ופסנתר

גיל שוחט, אחד מהמוזיקאים המשפיעים והמצליחים בישראל, ואשכול נבו, אחד מהסופרים הבולטים והאוהבים בישראל, חוברים למופע ראשון מסוגו: ארבעה סיפורי אהבה חדשים של אשכול בדיאלוג בימתי כובש ומפתיע עם מוזיקה שהולחנה במיוחד על ידי גיל. בהשתתפות: הכנר אייל קלסן

גיל שוחט ואשכול נבו

להזמנת הרצאה

ארבעה-סיפורים-ופסנתר
גיל שוחט, אחד מהמוזיקאים המשפיעים והמצליחים בישראל, ואשכול נבו, אחד מהסופרים הבולטים והאוהבים בישראל, חוברים למופע ראשון מסוגו: ארבעה סיפורי אהבה חדשים של אשכול בדיאלוג בימתי כובש ומפתיע עם מוזיקה שהולחנה במיוחד על ידי גיל. בהשתתפות: הכנר אייל קלס.

ההרצאות של גיל ואשכול

איך מוצאים השראה?

הרצאה מרתקת של אחד הספרים המוערכים והמצליחים בישראל, במהלכה משתף נבו את הקהל, כיצד מוצאים השראה בכתיבה, וחושף אודות הסיפורים שמאחורי הסיפורים.

ארבעה סיפורים ופסנתר

גיל שוחט ואשכול נבו בדואט לפסנתר וסיפור קונצרט חדשני ומקורי: גיל שוחט הלחין יצירות מקוריות לארבעה סיפורי אהבה קצרים מאת אשכול נבו, מהסופרים הבולטים והאהובים בישראל. השניים חוברים למופע ראשון מסוגו: סיפורי אהבה חדשים המוקראים על ידי מחברם תוך כדי ביצוע היצירה המוזיקלית של שוחט, בדיאלוג בימתי כובש ומפתיע. בנוסף יבוצעו יצירות מופת מאת רוול, ליסט, סרסאטה וברהמס. על הבמה עם גיל ואשכול – הכנר הבינ"ל אייל קלס.

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים על האירועים הקרובים