דניאל סלומון – סדנת כתיבה

אמן יוצר, כותב, מלחין ומפיק ותיק ומוערך
קרדיט תמונה: טל שחר

אמן יוצר, כותב, מלחין ומפיק ותיק ומוערך, שמאחוריו עשייה רבתפעלים, שנים ופנים. בסדנה נלמד את היסודות המפרידים כתיבה פזמונאית מכל כתיבה אחרת ואיך אפשר להפוך כל רעיון לפזמון באופן המעמיק ביותר. נפגוש את הטכניקות האפשריות והמבנים השונים, והכל בנימה אישית, אינטימית ומיוחדת המשלבת כתיבה בפועל וניתוח יצירות.

דניאל סלומון

אמן יוצר, כותב, מלחין ומפיק ותיק ומוערך

להזמנת הרצאה

קרדיט תמונה: טל שחר
אמן יוצר, כותב, מלחין ומפיק ותיק ומוערך, שמאחוריו עשייה רבת-פעלים, שנים ופנים. בסדנה נלמד את היסודות המפרידים כתיבה פזמונאית מכל כתיבה אחרת ואיך אפשר להפוך כל רעיון לפזמון באופן המעמיק ביותר. נפגוש את הטכניקות האפשריות והמבנים השונים, והכל בנימה אישית, אינטימית ומיוחדת המשלבת כתיבה בפועל וניתוח יצירות.

ההרצאות של דניאל סלומון

כיתת אמן

דניאל סלומון – אמן יוצר, כותב, מלחין ומפיק ותיק ומוערך, שמאחוריו עשייה רבת-פעלים, שנים ופנים. במפגש – דניאל מספר על מקורות ההשראה שלו, ומדבר עם הקהל על תהליכי היצירה של שיריו. בין לבין – מבצע משיריו האהובים, בנימה אינטימית.

סדנת כתיבה פזמונאית

בסדנה נלמד את היסודות המפרידים כתיבה פזמונאית מכל כתיבה אחרת ואיך אפשר להפוך כל רעיון לפזמון באופן המעמיק ביותר. נפגוש את הטכניקות האפשריות והמבנים השונים, והכל בנימה אישית, אינטימית ומיוחדת המשלבת כתיבה בפועל וניתוח יצירות.

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים על האירועים הקרובים