כרמי שימרון

זמרת - יוצרת, כותבת ומלחינה
כרמי-שימרון
כרמי שימרון – זמרת, ויוצרת המביאה שילוב עולמות מוסיקאליים בסגנון ייחודי ומלא נשמה. מזה שני עשורים מנהלת כרמי קריירה מוסיקלית עשירה, בה הופיעה כסולנית הביג בנד של תוכנית הטלוויזיה המצליחה "רוקדים עם כוכבים" למשך כשבע עונות רצופות.

כרמי שימרון

זמרת - יוצרת, כותבת ומלחינה

להזמנת הרצאה

כרמי-שימרון
כרמי שימרון - זמרת, יוצרת, כותבת ומלחינה, היא אחד מהקולות הגדולים של עולם המוזיקה בישראל. אחרי שני עשורים של עשייה מוזיקלית ובימתית מרשימה, הכוללת בין היתר את השתתפותה כסולנית בתוכנית הפריים טיים "רוקדים עם כוכבים" במשך 7 עונות, הרחיבה כרמי את עולמה המוזיקלי ויוצאת במופע חדש ומיוחד, הנותן במה ליכולותיה הקוליות ולאישיותה הייחודית. מלווה בהרכב ענק של 11 מהנגנים המובילים בישראל, הכולל רביעיית כלי נשיפה ושלוש זמרות ליווי, ובהפקה מוזיקלית מוקפדת של גבריאל פולק. חמושה ברפרטואר להיטים מלא גרוב ונשמה של הזמרות האייקוניות: ארתה פרנקלין, טינה טרנר, וויטני יוסטון, אלישיה קיז, ביונסה ועוד, ובעיבודים מקוריים ומרגשים. התוצאה היא מופע עוצמתי, נוצץ, מרהיב ומפוצץ אנרגיה שכל אדם יתחבר ויתמכר אליו.

ההופעות של כרמי שימרון

מופע מחווה לדיוות ה-SOUL הגדולות בכל הזמנים

מופע חדש ומיוחד, הנותן במה ליכולותיה הקוליות ולאישיות הבימתית המיוחדת של כרמי. מלווה בהרכב ענק של 11 מהנגנים המובילים בישראלהכולל בתוכו רביעיית כלי נשיפה ושלוש זמרות ליווי, ובהפקה מוסיקלית מוקפדת של גבריאל פולק. חמושה ברפרטואר להיטים מלא גרוב ונשמהשל הזמרות האייקוניות: ארתה פרנקלין, טינה טרנר, וויטני יוסטון, צ'אקה קאן, דיאנה רוס, אטה ג'יימס, אלישיה קיז, ביונסה ועוד, ובעיבודיםמקוריים ומרגשים. התוצאה היא מופע עוצמתי, נוצץ, מרהיב ומפוצץ אנרגיה שכל אחד יתחבר ויתמכר אליו!

הקלאסיקות הגדולות של המוזיקה

כרמי שימרון במופע אקסקלוסיבי, חי המשלב קלאסיקות מובחרות מכל הזמנים, של אמני ענק כגון: פרנק סינטרה, אלה פיטסג'רלד, הביטלס, ריי צ'ארלס, איימי ווינהאוס ועוד רבים ומשובחים, בעיבודים מקוריים. במופע להיטי ג'אז מוכרים, בלדות בלוז, מקצבי בוסה נובה, סווינג, צ'ה צ'ה צ'ה וקלאסיקות מודרניות. המופע נותן מענה מדויק לאירועים אינטימיים, באירועים גדולים יכול לתת מענה כמופע לקבלת פנים או לליווי ארוחת הערב.

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים על האירועים הקרובים